Amazon Prime ile nasıl ücretsiz abone olabilirsiniz?

res5.jpg

Tüm bilgileri onayladıktan sonra 30 günlük ücretsiz denemeni başlat butonuna tıklayınız ve hazırsınız! Prime’a özel sunulan benzersiz avantajların hepsinden yararlanabilirsiniz.

Ödeme yaparken sorun yaşayan arkadaşlar şu sorulara dikkat etmeli:

1-) Türkiye’deki bazı bankalarda kartın e-ticaret için etkinleştirilmesi gerekir. Etkin mi?


2-) Hesabım sayfasına kredi kartı numaranızı, kredi kartı son kullanma tarihinizi, ödeme aracı adresinizi ve telefon numaranızı doğru girdiniz mi?


3-) Girilen fatura adresinin ve telefon numaranızın, bankanızın kayıtlarındaki kart için girilen adres ve telefon numarasıyla aynı olması gerekir.


4-) Kredi kartı limitinizi aştınız mı?
5-) Bilgilerinizin tamamını Türkçe karakterler ‘ü,ö,ı,ş vb.’ kullanmadan yazdınız mı?


6-) Kartınızın içinde -ilk ay ücretsiz olsa da- en azından 1,09 TL bulunuyor mu?

res3.jpg

Gerekli bilgileri doldurduktan sonra Bu adresi kullan butonuna tıklayınız.

Ödeme yönteminizi doğrulayıp seçtikten sonra Devam Et butonuna tıklayınız.

res4.jpg
res2.jpg

Giriş yaptıktan sonra Prime’ı satın almak istediğiniz kartınızın bilgilerini giriniz ve Kartınızı ekleyin butonuna basınız.(Eğer telefon doğrulama kısmı geliyorsa telefonunuzu doğruladıktan sonra bu siteye yönlendiriliyorsunuz ya da direkt olarak Not Now butonuna tıklayıp doğrulamadan da geçiş yapabilirsiniz)

res1.jpg

Öncelikle https://gaming.amazon.com/ bağlantısına tıklıyoruz. Sonrasında karşımıza çıkan Prime’ı deneyin butonuna tıklıyoruz.

Sonrasında çıkan bağlantıda Devam butonuna tıklıyoruz. (Eğer ülkeniz Türkiye’den farklı gözüküyorsa Ülke değiştir butonuna tıklayıp değiştiriniz.)

Amazon hesabınız varsa direkt olarak bilgilerinizi girip kırmızı ile işaretlenmiş bölgeden giriş yapınız eğer bir hesaba sahip değilseniz mavi ile işaretlenmiş butonu basıp kayıt olduktan sonra giriş yapınız.